Kontakt


 

Adress:

Argongatan 14
431 53 Mölndal

Telefon:

Kontor: 031 87 08 60

 

Personal


 

Johan Jaktlund
Ägare och VD
johan.jaktlund@lejatouring.se

Sofia Däldehög
Löner och personalfrågor.
sofia.daldehog@lejatouring.se

Anders Gimströmer
Försäljning och marknad
anders.gimstromer@lejatouring.se

Frida Galle
Ägare, ekonomi samt miljö och kvalitet.
frida.galle@lejatouring.se

Per Samuelsson
Beställningstrafik, offerter, trafikledning och dagsresor.
per.samuelsson@lejatouring.se

Bo Knutsson 
Verkstad
bosse@lejatouring.se

Per Andersson
Ansvarig för linjetrafiken
per.andersson@lejatouring.se

Peter Lendahl
Beställningstrafik, offerter, trafikledning och dagsresor.
peter.lendahl@lejatouring.se

Christian Ivarson
Trafikledare Linjetrafiken
christian.ivarson@lejatouring.se

Andreas Carlsson
Verkstad
andreas.carlsson@lejatouring.se

 

System C2


 

När du vill kommentera något, lämna gärna din synpunkt!
Lämna synpunkt >>

Vill du logga in?
Till System C2 >>

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.